Patrickas Bamfordas ir Jackas Harrisonas pirmauja, anksti numatė Leeds XI prieš Aston Villa

„HITC Sport“ labai anksti numatė, kad „Leeds United XI“ spalio 2 d. susitiks su „Aston Villa“, o tai bus pirmosios „Elland Road“ ekipos „Premier“ lygos rungtynės per 29 dienas.

Jesse'o Marscho vyrai nesileido į aikštę nuo to laiko, kai rugsėjo 3 d. pralaimėjo Brentford stadione 5:2. Po to, kai rugsėjo 8 d. mirė Jos Didenybė karalienė Elžbieta II, „Premier“ lyga atidėjo „Leeds“ namų rungtynes ​​su „Nottingham Forest“ ir apsilankymą „Manchester United“. .

Lydsas sezoną pradėjo solidžiai – per pirmąsias šešias rungtynes ​​iškovojo dvi pergales ir dvi lygiąsias. Vakarų Jorkšyro klubas taip pat įmušė 10 įvarčių, o Rodrigo pataikė daugiausiai keturis. Tačiau jis praleido „Bičių“ susidūrimą dėl traumos Patrikas Bamfordas žaidė 45 minutes.

„Leeds United“ – „Everton FC“ – „Premier“ lyga
Robbie Jay Barratt nuotrauka – AMA/Getty Images

Dabar Rodrigo turi palaukti, kol „Aston Villa“ apsilankys Lidse spalio 2 d., kad sugrįžtų į starto XI dėl tarptautinio pertraukos. Bamfordas, kuris šį sezoną dar neįmušė įvarčių, taip pat stebės „Villans“ akistatą ir tik trečią kartą startuos aukščiausioje lygoje. kirkšnies sužalojimas .

Tačiau dėl neplanuotos ir nepatogios Lidso keturių savaičių pertraukos „Premier“ lygos rungtynėse Yorkshire Evening Post praneša, kad Marschas gali turėti pilnai pasiruošusią komandą, kuri galėtų pasirinkti savo XI, iš kurio stos į Aston Villa, o keli jo pastaruoju metu neatvykę asmenys turės pasveikti rugsėjį.

Žinoma, kai kurios gali patirti nesėkmių, o kitos žvaigždės gali susidurti su problemomis eidamos tarptautines pareigas ar treniruodamosi. Tačiau „HITC Sport“ labai anksti pažvelgė į tai, kas gali priversti „Leeds XI“ stoti prieš „Aston Villa“, kai atnaujins „Premier“ lygos kadenciją...

„Brentford FC“ – „Leeds United“ – „Premier“ lyga
Steve'o Bardenso/Getty Images nuotr

Illanas Meslier (GK): „Marsch“ nesvarsto prognozuojamų „Leeds XI“ ir „Aston Villa“ pokyčių

Marschas nesvarstys pakeisti vartininko savo „Leeds“ XI rungtynėse su „Aston Villa“ iš Illan Meslier, išskyrus nenumatytą problemą. 22-ejų futbolininkas iki šiol šį sezoną pradėjo visas šešias Leedso „Premier“ lygos rungtynes ​​ir labai norės papildyti savo vienintelį rezultatą.

Rasmusas Kristensenas (RB): Danijos šaukimas yra teigiamas ženklas „Leeds XI“ ir „Aston Villa“.

Rasmusas Kristensenas prieš tarptautinę pertrauką patyrė nedidelę problemą, dėl kurios jis greičiausiai tris savaites neturės nuošalyje. Danija taip pat įvardijo dešinįjį gynėją savo Tautų lygos planuose, siūlydama Marschą £10 mln Vasaros sutartis iš RB Salzburg netrukus bus tinkama.

Robinas Kochas (CB): „Marsch“ turi gynybos dilemą prognozuojamuose „Leeds XI“ ir „Aston Villa“ rungtynėse

March gali susidurti su dilema dėl gynybos pasirinkimo susitikti su „Aston Villa“, tačiau „HITC Sport“ prognozuoja, kad „Leeds“ iškels Robiną Kochą prieš Diego Llorente. Vokietis buvo „Whites“ kapitonas Brentforde ir iki šiol ilgą laiką buvo įspūdingas atlikėjas.

Liamas Cooperis (CB): Tarptautinė pertrauka suteikia galimybę priverstinai grįžti po traumos

Liamas Cooperis bus pasiryžęs išnaudoti tarptautinę pertrauką kaip savo šansą sugrįžti į Lidso pradinį XI. 31-erių futbolininkas šį sezoną „Premier“ lygoje nežaidė nė sekundės, tačiau grįžo po blauzdos traumos ir atsisėdo ant suolo išvykoje į „Brentford“.

Junior Firpo (LB): Gynėjas gali grįžti į Leeds XI po tarptautinių pertraukų

Jaunesnysis Firpo taip pat stengsis išnaudoti tarptautinę pertrauką savo naudai „Thorp Arch“. Kairiojo krašto gynėjas patyrė kelio traumą per pirmąsias „Leeds“ ekipos rungtynes ​​šią vasarą ir dar nepasirodė. Tačiau niekas neįtvirtino pretenzijos būti aukščiau už jį Marscho pešimo tvarka.

Tyleris Adamsas (CM): amerikietis išleidžia pinigus, kad pakeistų Phillipsą

Marschui šiemet teko nepavydėtina užduotis pakeisti talismanišką žaidėją Kalvine Phillipse. Tačiau Tyleris Adamsas pasirodė esąs gerai išleistas pinigais, nes Leedsas sumokėjo RB Leipzig £20 mln amerikiečiui, kuris yra nuolatinis begalinio kruopštumo ir stipraus gynybinio sąmoningumo klausimas.

Marcas Roca (CM): Jei Adamsas yra gerai išleisti pinigai, Roca gali būti tikras sandoris

Jei Adamsas bus gerai išleistas Lidsui, Marcas Roca iš pradžių gali būti tikras sandoris. £10 mln iš Miuncheno „Bayern“. Atvykęs į Elland Road, jis parodė puikų perdavimo diapazoną, padėjo atnešti geriausius Adamso žaidimus ir pasiūlė lyderystę viduryje.

Luisas Sinisterra (RM): Raphinha įpėdinis labai norės pradėti rungtynes ​​po pertraukos

Luisas Sinisterra labai norės pradėti ir parodyti, kodėl Marschas nusprendė £21 mln Ace iš Feyenoord bus Raphinha įpėdinis. Kolumbiečio krašto puolėjas rugpjūtį sėkmingai užbaigė savo pirmuoju „Premier“ lygos įvarčiu pirmajame starte prieš „Everton“ ir dar kartą atakavo „Brentford“.

Brendenas Aaronsonas (CAM): Nenuoseklus, bet išlieka prognozuojamas Leedas s XI prieš Aston Villa

Brendenas Aaronsonas pradėjo labai daug žadant, kai prisijungė prie Leeds iš RB Salzburg. £25 mln Geguže. Jis buvo pavojingiausia baltųjų grėsmė prieš „Wolves“ ir buvo žvaigždė prieš „Chelsea“. Tačiau kitose išvykose jis taip pat stengėsi nepaisyti kai kurių tvarkingų dalykų.

kiek kojų yra po stalu

Jackas Harrisonas (LM): Swingeris trokš iš naujo atrasti mirtiną sezono pradžią

Jackas Harrisonas po tarptautinių pertraukos trokš iš naujo atrasti mirtiną savo „Premier“ lygos sezono pradžią. Puolėjas per pirmąsias trejas rungtynes ​​atliko po vieną rezultatyvų perdavimą ir įmušė „Chelsea“. Tačiau nuo to laiko jis nepataikė ir Brentforde praleido vos 45 minutes.

Patrickas Bamfordas (ST): Marschas pasirinks Bamfordą, o ne traumų neturintį Rodrigo prieš Aston Villa

Nors keturių savaičių pertrauka tarp rungtynių sukėlė nepatogumų „Leeds“ sezonui, tai suteikė Bamfordui galimybę pagerinti savo formą. Jis per ketverias „Premier“ lygos rungtynes ​​sužaidė vos 170 minučių, tačiau „Aston Villa“ akistatą matys kaip galimybę grįžti į savo karjerą.

Ankstyvos traumos, trukdančios jo kampanijai, suerzino 29-erių futbolininką, kuris praėjusią kadenciją sužaidė tik devynerias aukščiausios lygos rungtynes. Vis dėlto Anglijos tūzas yra pagrindinis Marscho puolėjas, todėl turėtų likti aukščiau Rodrigo, grįžusio po peties išnirimo, savo pečių tvarka.

Kitose naujienose „Jūs nemeluojate“: BBC žinovas sužavėjo 22 mln. svarų sterlingų vertės „Spurs“ žaidėju